Zamówienia produktów pre-order: zamów do 31 stycznia, wysyłka 10 lutego 2021!

Jak działa nasz preorder?


Z racji dość niszowego tematu, jakim jest Wrzeszcz, wszystkie produkty produkujemy dopiero po waszych zamówieniach. To niestety trwa. Ale dzięki temu jest opłacalne. 

Dlatego wszystkiego produkty w naszym sklepie, chyba że w opisie jest inaczej, są typu preorder, czyli na zamówienie i na ich dostarczenie będzie trzeba chwilkę poczekać. 

Jak to działa?
W każdym momencie jest jedno okienko czasowe na zamówienia. Np. zamów do 30 grudnia, aby otrzymać produkt 14 stycznia. Zbieramy zamówienia przez około 2-3 tygodnie, następnie produkujemy i pakujemy towar przez ok. 2 tygodnie i wysyłamy do Was.
Aktualne okno na zamówienia, widnieje zawsze na czarnym pasku na górze strony.
Wiemy, że czekanie nie jest fajne. Prawdopodobnie, w przyszłości, uda nam się skrócić czas oczekiwania albo wyeliminować całkowicie. Tymczasem, dziękujemy za waszą cierpliwość i zamówienia, mimo tak długiego okresu oczekiwania. 
Czasami, niektóre produkty akurat mamy na stanie, więc istnieje mała szansa, że dostaniesz swój produkt z dna na dzień. Gdyby tak było, poinformujemy Cię od razu. 
Pamiętaj, możesz odezwać się do nas w każdej chwili na Messengerze (używając przycisku na stronie, na dole po lewej lub poprzez naszą stronę na Facebooku).

x