Zamówienia produktów pre-order: zamów do 31 stycznia, wysyłka 10 lutego 2021!

Jakość naszych produktów


Kreując nasze produkty kierowaliśmy się zasadą "zero kompromisów" w kwestii jakości. Nie chcemy sprzedawać "gadżetów", nie robimy jednorazówek. Stary Wrzeszcz to marka pełną gębą, oddaje to, co we Wrzeszczu najlepsze. W tym nieoszczędzanie na jakości (dlatego mamy tyle ładnych willi, bo ktoś nie oszczędzał). 

Dzisiaj pełno jest ubrań bardzo niskiej jakości, które po drugim praniu wyglądają koszmarnie i ma się jedynie ochotę je wyrzucić. Staramy się, aby nasze produkty miały możliwie jak najdłuższe życie. 

Tworząc naszą pierwszą kolekcję, przetestowaliśmy sporo dostawców i producentów. Większość z nich, po jednym lub kilku praniach poleciała do kosza.

A co dokładnie przetestowaliśmy?
- 7 różnych t-shirtów,
- 3 różne bluzy,
- 6 różnych czapek z daszkiem.
- po 2 worki i torby na zakupy.


Nasze próbki, najpierw nosimy sami (może widziałeś nas gdzieś w nich już?), pierzemy, brudzimy, pytamy Zygmunta Hajzera i ekipę Vizira co oni na to. Dopiero potem, po tak rygorystycznych testach, z czystym sumieniem, wystawiamy na sprzedaż.

Wiemy, wiemy, nie jest tanio. 
Ale, czy stać Cię na ciuchy, które po paru praniach nadają się tylko do wyrzucenia? A nasze ciuszki, nie wywołują smuteczku, ani po drugim, a nie po dziesiątym praniu. 


x